شماره تماس : 09121768258

نارمک گلبرگ غربی میدان هلال احمر خ گلستان خ عالم نجف ابادی

kiankhodroaria

  1. کارشناسی خودرو شرق تهران

تشخیص کارکرد واقعی خودرو

سنسور_کیلومتر(سرعت)

نحوه عملكرد اين سنسور بدين صورت است كه با چرخش دنده پينيون، سنسور توسط دنده كيلو متر پالس هايي به کامپیوتر خودرو که نام آن ای سی یو است ميفرستد به كمك پالسهايي كه کامپوتر خودرو دريافت ميكند سرعت خودرو محاسبه مي شود. کارشناسی رنگ خودرو شرق تهران

متاسفانه بعضی از فروشندگان کارکرد کیلومتر خودرو را کم میکنند که این مورد هم هنگام کارشناسی توسط کارشناس به وسیله دیاگ و تجربه مشخص میشود. تشخیص رنگ خودرو شرق تهران

کارشناسی رنگ خودرو شرق تهران

در مرکز تشخیص رنگ خودرو کارکرد واقعی خودرو توسط کارشناس خودرو مورد تست و بررسی قرار میگیرد و کارکرد واقعی خودرو به وسیله دستگاه دیاگ مشخص میشود

https://instagram.com/kiankhodro?igshid=OTk0YzhjMDVlZA==

کارشناسی خودرو شرق تهران

روش بررسی خودرو در مرکز تشخيص رنگ کیان خودرو آریا به این صورت است که پس از ثبت درخواست شما، کارشناس خودرو به محل اعزام می شود.

خودرو هم از لحاظ بدنه و هم از لحاظ فنی مورد بررسی قرار می گیرد.

کارشناسی رنگ و بدنه (تشخیص رنگ خودرو) توسط دستگاه ضخامت سنج دیجیتال انجام می شود و شامل همه قطعات بدنه اعم از درب ها، گلگیرها، سقف، ستون ها، شاسی ها و … می باشد.

کارشناسی فنی توسط دستگاه دیاگ انجام شده و تمامی سیستمهای فنی اعم از موتور، گیربکس، آپشنها، میزان پیمایش و … کارشناسی می شود.

دست آخر خودرو مشمول تست رانندگی می‌شود تا کارشناس بتواند سایر موارد خودرو از جمله عملکرد جلوبندی، کلاچ، ترمز و …. را در حین رانندگی مورد بررسی قرار دهد.

در نهایت بابت کارشناسی انجام شده گواهی سلامت خودرو مکتوب با ضمانتنامه و هولوگرام کیان خودرو آریا صادر خواهد شد.

 

خرید و فروش خودرو یکی از معاملات پر ریسک و همچنین پر سود در بازار است.

بسیاری از خریداران و فروشندگان خودرو به دنبال راه‌هایی هستند که بتوانند با حداقل خطر و حداکثر سود این معامله را انجام دهند.

یکی از عواملی که در تعیین قیمت و کیفیت خودرو بسیار تاثیرگذار است، رنگ بدنه خودرو است. رنگ خودرو نشان‌دهنده سلامت بدنه، قطعات، شاسی و سابقه تصادفات خودرو است.

به همین دلیل، تشخیص رنگ خودرو یک مرحله ضروری در خرید و فروش خودرو است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *